Nje kafe me arome te vertete !

Nga dashuria për kafe dhe kërkimi i vazhdueshëm për lëndë të parë të cilësisë më të lartë dhe inovacioni i teknikave të përdorura në përpunim, lindin linjat e kafesë në kapsula.

Aromë intensive, delikate dhe pa kafeinë janë vetëm disa nga llojet e kafesë në kapsula që ne prodhojmë. Jemi të vëmendshëm ndaj gjithçkaje që na rrethon. Përvec Caffè Tubino në kapsula, ne kemi menduar edhe për një linjë kafeje organike, një burim krenarie për kompaninë tonë që na sjell akoma më pranë shijeve dhe kërkesave të klientëve tanë.

Zgjidhni kafen tuaj

Produkte të reja

Products

  • Espresso
  • Espresso 100% Arabica
  • Espresso machine
  • Kafe filter
  • Kapsula
  • Moka
  • Uncategorized

Pikat e shitjes

Tashmë e shtrirë me aromën e saj në të gjithë Shqipërinë

Ku mund ta blini :

Më shumë se

5400

konsumatorë

na kanë besuar neve

Bashkohu me ne

Bashkohu edhe ti me familjen e madhe te Tubino Caffe !Behuni pjese e jona duke na kontaktuar ne nje nga butonat me poshte.

Tubino Zone

Tubino

WhatsApp Image 2020-11-07 at 3.57.23 PM
Ofertë speciale

Sherbeni Caffe Tubino ne barin ose restorantin tuaj!

OFERTA 1

Abonohu

Newsletter Tubino

×