Caffè Tubino

Historia e një marke të shkëlqyer që lindi shumë vite më parë dhe që me kalimin e kohës identifikohet gjithnjë e më shumë në cilësinë e kafesë së saj. Caffè Tubino u ofron të gjithë klientëve të saj përsosmërinë e kafesë, duke e sjellë atë dhe  në kapsula, drejt në shtëpinë tuaj!

Social:

Hapur cdo dite te javes!

Tubino showroom dhe Tubino Zone jane hapur cdo dite te javes nga mengjesi ne darke, qe shija e kafese te mos i mungoje dites tuaj!

Na kontaktoni

Tubino Zone

Vizitoni Tubino Caffe ne showroom ne adresen e mesiperme ose ejani ne Tubino Zone per te provuar dhe shijuar te gjitha shijet dhe llojet e kafese se mrekullueshme Tubino! Mjeshtri i pergatitjes se kafese se bashku me kafene me cilesore jane kombinimi perfekt per nje filxhan kafe qe do t’ju ndihmoje te nisni diten sic duhet, por edhe pse jo te shplodheni pas nje dite te lodhshme!

Jemi prane jush ne cdo qytet te Shqiperise!

  • Tirane(23)
  • Durres(17)
  • Elbasan(10)
  • Vlore(26)
  • Sarande(13)
  • Lushnje(9)
  • Laç(2)
  • Lezhe(16)
  • Shkoder(11)

Tubino Caffe Albania

×